Hakkımızda

Factory Main Entrance

Tibon Elektrik Bilişim San ve Tic Ltd Şti 2008 yılında, 30 yıllık elektrik malzemeleri ve plastik madde üretim ve imalat deneyimi üzerine inşaa edilmiş bir firmadır.

Ana ürün gruplarımız çevirmeli anahtarları (rotary switch), basma buton anahtarları (push button) ve tuşlu anahtarları içerir. Ürünlerimiz yaygın olarak elektrikli ev aletlerinde kullanılır (ısıtma, pişirme ve yıkama gibi).

Tibon, otomasyon ve arttırılmış imalat esnekliği sayesinde ürünlerini müşterilerinin özel taleplerine kısa zamanda adapte edebilir. Çeşitli hammadde ve / veya tasarım, yüksek kalite standartlarımızı korurken tamamlamamızı sağlar 

En başında kurulan müşteri memnuniyeti politikamız, iç pazarda tanınmış bir marka haline gelmede önemli bir rol oynamıştır. Aynı politika, dünya çapındaki farklı pazarlarda ve yaygın olarak takdir edilen ürünlerdeki varlığımıza yol açan Uluslararası müşterilere de uygulandı. 

Ar-Ge'ye yapılan yatırım, sürekli ürünlerin gelişimini genellikle proaktif bir şekilde garanti eder. Yüksek derecede üretim otomasyonu, yüksek kalite standardımızın ve para için mükemmel değerimizin temelini oluşturmaktadır.

Firmamız ISO 9001:2015 kalite sistem sertifikasına sahiptir ve tüm üretim süreçlerimiz standardın kuralları dahilinde uygulanır. Ürünlerimiz TUV Rheinland sertifikası ile global standardlara uygun olarak üretirilir. 

Seri üretim için bir ürün sunmadan önce, muhtemelen karşılaşacağından çok daha zorlu koşullarda kapsamlı testlere tabi tutulur. Bu, bir ürün üretim hattına girdiğinde, müşterilere gönderilmeye hazır olarak onaylanmadan önce geçmesi gereken farklı kalite kontrol seviyelerinden kolayca geçmesini sağlar. 

Temel değerimiz Müşteri Memnuniyetidir. Bu amaçla ürünlerimiz sadece yüksek kalite standartlarına sahip olmakla kalmayıp, aynı zamanda yüzyüze müşteri ilişkilerimiz de aynı modeli izlemektedir. 

Tek bir etiket altında Tasarım, Üretim, Dağıtım ve İşbirliği Yapıyoruz: KALİTE

 

Kalite Politikası

Lab Wide AngleTibon Elektrik olarak, ISO 9001 standardının gereklerini yerine getirecek bir kalite yönetim sistemi kurmayı ve gereksinimleri en üst düzeyde uygulamayı hedeflemekteyiz.

Ürün ve hizmet kalitesi ile müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmayı, şirketimizi ileriye taşımak için verimliliğimizi ve rekabet gücümüzü arttıracak şekilde ürünlerimizi ve süreçlerimizi sürekli iyileştirmeyi temel politika olarak benimsemekteyiz.

Kalite politikamızı gerçekleştirmek amacıyla müşteri, üretici ve tedarikçilerimizin; ürünlerimiz ve faaliyetlerimiz ile ilgili ihtiyaç ve beklentilerinin saptamayı ve ölçmeyi, hatasız süreç tasarımında yoğunlaşmayı ve bu doğrultuda ilerlemeyi amaçlamaktayız.

Şirket olarak çalışanlarımız için uygun çalışma ortamını ve koşullarını sağlamak, çalışanların şirketin işleyişine katılımını teşvik etmek ve takım çalışmasına özendirmek kalite politikamızın önemli bir parçasıdır.

Bunları yaparken; Yasal Şartları ve Risk Analizini dikkate almaktayız.

Bu doğrultuda; kalitesi, müşteri odaklı çalışması ve çalışanlarına verdiği değer ile Tibon markasını yurt içi ve yurtdışında güvenilir ve aranan bir firma yapma yolunda ilerlemekteyiz.

 

 

İLETİŞİM

Adres: Mimar Sinan Mahallesi Özgürlük Caddesi No:9 34935 Sultanbeyli / İSTANBUL
Tel: + 90 216 669 12 31 - 32 - Fax : + 90 216 669 12 12
Yurtiçi: info@tibon.com.tr
Uluslararası: export@tibon.com.tr